Pre koho je určený?

Beginner Course je určený pre začiatočníkov, ktorí nemajú skúsenosti s CrossFitom®, funkčným tréningom alebo cvičením ako takým. Rovnako bude užitočný pre ľudí, ktorí si len chcú prehĺbiť svoje vedomosti a zdokonaliť techniky základných cvikov, alebo vypadli z tréningového rytmu po dlhšej dobe športovej nečinnosti.

Čo sa naučím?

Uvedieme vás do problematiky funkčného tréningu krok za krokom. Naučíte sa základné cviky a ich správne technické prevedenie pre silovo-vytrvalostný rozvoj, zároveň si budete budovať a zlepšovať kondíciu.

Čo môžem očakávať?

2 tréningové jednotky za týždeň, každá v trvaní 60 min. počas 4 týždňov, tzn. dokopy 8 tréningov, ktoré absolvujete pod vedením skúseného trénera, kde sa naučíte základné cviky a ich správne technické prevedenie a extra 1 voliteľný tréning (v nedeľu) bude zameraný na opakovanie naučených techník a rozvoj kondície.
Po absolvovaní Beginner Course budete pripravení na tréningy v skupine.

Koľko ma to bude stáť?

Cena za Beginner Course je 60€.
V tejto cene je 8 vedených tréningových jednotiek. Ak budete mať chuť na sebe pracovať, v cene je zahrnutý 1 voľný vstup na Open Gym za týždeň, kde viete individuálne pracovať a zdokonaľovať techniky, ktoré ste sa naučili.

Bonus

Po ukončení kurzu naviac obdržíte certifikát o jeho úspešnom absolvovaní a 50% zľavu na nákup akejkoľvek permanentky v CrossGym Levice.