ČO JE FUNKČNÝ TRÉNING?

"CrossFit® je spôsob života. Zdravo sa stravujete, tvrdo trénujete, posúvate sa vpred. CrossFit® vás učí veľa o vás samotných."

Ben Smith, CrossFit® Atlét

Funkčný tréning je silovo-vytrvalostný tréningový program vyvinutý pre ľudí všetkých vekových kategórií s cieľom nadobudnúť všeobecnú fyzickú pripravenosť. Jeho podstatou sú neustále sa meniace funkčné pohyby vykonávané s vysokou intenzitou a dôrazom na správne technické prevedenie, čo smeruje k dosiahnutiu celkovej fyzickej kondície, čím sa ľudia stávajú pripravení na akúkoľvek fyzickú výzvu.

Example image

PREČO FUNKČNÝ TRÉNING?

Každý z nás má občas zlé dni a potrebuje „vypustiť paru“. Funkčný tréning je tá správna činnosť, ktorá pomáha odbúravať stres v pozitívnom zmysle. Akonáhle vkročíte do nášho gymu, ste súčasťou skupiny rovnako motivovaných ľudí, ktorí spolu trénujú, učia sa nové cviky a prekonávajú svoje limity. Pracujte na svojich slabých stránkach a pretvárajte ich na svoje prednosti! Funkčný tréning je zábava a zábavné veci neomrzia.

PRE KOHO JE URČENÝ?

Funkčný tréning je určený skutočne pre každého. Bez rozdielu pohlavia, výšky, váhy a fyzických daností , skupina vás vtiahne do tréningového procesu a pomáha prekonávať prekážky. Každým absolvovaným tréningom sa učíte nové cviky, zdokonaľujete techniky, spoznávate nových ľudí – posúvate sa vpred či po fyzickej, alebo osobnostnej stránke.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

Príjemné prostredie, skúsení tréneri, špičkové vybavenie – na mieru vyrobená multifunkčná hrazda a odkladacie boxy od CageFitness, olympijské tyče a kotúče, medicinbaly, debny na skákanie, kruhy, lezecké lano, kettlebelly, jednoručky, aeróbne trenažéry Concept2, švihadlá a mnoho iného od PowerGears. Po tréningu si môžete vychutnať kvalitnú taliansku kávu Caffè PUTTO, proteínové nápoje a doplnky zn. Barebells v našej oddychovej zóne pri počúvaní hudby zo špičkovej 7+1 stereo sústavy.

Skúste si funkčný tréning!