NÁŠ GYM

"Ostatné gymy používajú stroje... CrossFit® stroje vytvára."

Greg Glassman, Zakladateľ CrossFitu®

Na základe skúseností a nadobudnutých vedomostí v oblasti funkčného tréningu ako jeho aktívni cvičenci a vyznávači, a pozitívnom ohlase ľudí na túto formu zdravého životného štýlu sme sa rozhodli posunúť možnosti obyvateľov nášho mesta v efektívnom trávení voľného času o krok ďalej a založili sme CrossGym Levice – komplexné tréningové centrum pre funkčný tréning, prvé svojho druhu v Leviciach. Pridaj sa k nám, staň sa súčasťou aktívnej komunity ľudí a urob niečo pre svoje zdravie!

20. 9. 2018

Týždeň otvorených dverí

V nadväznosti na otvorenie nášho gymu bude nasledujúci týždeň venovaný predstaveniu funkčného tréningu širokej verejnosti, kde sa ako začiatočníci môžete prísť informovať o začiatočníckych kurzoch, zapísať sa na ne, alebo si len prísť zacvičiť. Otváracia doba od 8.10.2018 – 12.10.2018 bude od rána 6:00 – 7:30 – Skupinový tréning – pre ľudí ktorí majú skúsenosti s funkčným tréningom. Od 17:00 – 18:30 – Skupinový tréning – pre ľudí ktorí majú skúsenosti s funkčným tréningom, ale rovnako pre záujemcov, ktorí sa chcú pozrieť ako takýto tréning prebieha, resp. sa chcú prihlásiť na začiatočnícky kurz. V nedeľu 14.8. – Skupinový tréning – o 18:00.

20. 9. 2018

Otvorenie gymu

Vážení priatelia a športoví nadšenci! Tak sme sa konečne dopracovali k termínu otvorenia nášho gymu na ktorý isto netrpezlivo čakáte! Môžete sa tešiť na modelovanú hodinu funkčného tréningu, kde tento krásny šport lepšie spoznáte. Rovnako sa môžete tešiť na občerstvenie a ochutnávku produktov zn. Barebells, Nocco, Caffè PUTTO a mnoho iného Presný kompletný program upresníme v priebehu týždňa.Tešíme sa na Vás v sobotu, 6.10. 2018.