O NÁS

Mgr. Juraj Vrťo

Vzdelanie:
Absolvent UKF v Nitre, Katedra telesnej výchovy a športu – Učiteľstvo telesnej výchovy a etickej výchovy
Trénerská licencia D - florbal
Tréner fitness 1.kv. stupňa
O mne:
Od šiestich rokov som sa súťažne venoval hokeju, po ukončení vysokoškolského štúdia som sa zamestnal ako učiteľ telesnej a športovej výchovy, ďalej som pôsobil ako tréner florbalu,  ľadového hokeja v Leviciach a fitness tréner v CrossGymLevice. Od malička som miloval šport a pohyb. Svoju lásku k športu by som rád preniesol aj na dnešnú generáciu detí, ktorým pohyb tak veľmi chýba. Mojím osobným cieľom je budovať pozitívny vzťah k športu a zdravému životnému štýlu.

Mgr. Patrik Stankovič

Vzdelanie:
Absolvent UKF v Nitre, Katedra telesnej výchovy a športu – Učiteľstvo telesnej výchovy a etickej výchovy
Pedagogická a sociálna akadémia v Leviciach – Pedagogické lýceum
Tréner fitness 1.kv. stupňa
Absolvent špecializovaného školenia – poradca vo výžive človeka a výžive v športe
O mne:
Šport je súčasťou môjho života od malička. Od ôsmich rokov so hrával hokej, ktorému som sa venoval vyše 17 rokov. Počas toho som absolvoval strednú pedagogickú školu a pokračoval v štúdiu učiteľstva telesnej a etickej výchovy. Po úspešnom absolvovaní som začal pracovať ako učiteľ telesnej a etickej výchovy na ZŠ Školská 14 v Leviciach. Popritom som začal aj svoju kariéru trénera vo fitnescentre, kde som sa venoval individuálnym tréningom. Neskôr som dostal šancu v CrossGyme v Leviciach kde pôsobím aj ako tréner skupinových tréningov, čo mi rozšírilo obzor a prinieslo veľa nových skúseností. Dnes považujem CrossGymLevice za svoj druhý domov. Ako tréner realizujem rôzne možnosti skupinových, individuálnych a detských tréningov a snažím sa odovzdať maximom svojich vedomostí, skúseností a zručností každému môjmu cvičencovi. Pretože správny tréner, sa stará o telo svojho cvičenca ako o svoje vlastné.

Ing. Michal Holečka

Vzdelanie:
Certifikovaný osobný tréner pôsobiaci vo fitness a kulturistike od roku 2014
O mne:
Prešiel som si od mojich fitness začiatkov siahajúcich do obdobia strednej školy mnohými omylmi v stravovaní i v metodike tréningu, a to aj vzhľadom na fakt, že v spoločnosti kolovalo (a stále aj koluje) veľké množstvo dezinformácií a poloprávd. Na vlastnej koži som skúsil rôzne spôsoby stravovania odporúčané „odborníkmi“, až som napokon sám pochopil, ktoré z týchto vecí fungujú a ktoré sú výsledkom príliš zjednodušeného chápania fungovania ľudského organizmu. Metodiku tréningov podľa konkrétneho cieľa a stravovanie ponúkam klientom nielen na základe súčasných vedeckých poznatkov, ale aj na základe predošlých vlastných skúseností, ktoré pokladám v živote za najcennejšie. Samoštúdium, komunikácia s klientmi a posúvanie sa vpred sú pre mňa samozrejmosťou, nikdy nedovolím sám sebe stagnovať.